|

ТУРНИР ЗА КУПАТА НА БФРС – 11-13 октомври 2019 г., Пловдив

Уважаеми колеги, турнирът за Купата на БФРС ще се проведе от 11.10.2019 г. до 13.10.2019 г. вкл. на Гребен канал   в гр.Пловдив.

Отборите ще бъдат съставени от  двама състезатели. Таксата за участие е 80 лв. на отбор.

В турнира могат да се запишат за участие и състезатели, които не  членуват в БФРС.

В турнира могат да вземат участие, чрез записване и граждани на други държави.

Състезанието ще бъде разделено на две секции – „Плувка” и „Фидер”.

Към секция „Плувка” ще има и детски турнир по същите правила като те няма да заплащат такса участие.

Класирането е само отборно без индивидуално.

Купи и медали за първите три отбора в отделните секции.

Таксите за участие могат да бъдат платени и по  банков път.

Краен срок за подаване на заявка  участие – 09.10.2019 г.

Като основание за плащане в платежното се посочват имената на състезателите и секцията в която ще вземат участие.

Сканирани платежни и имена на състезателите се изпращат на имейл:

  • за секция „Плувка” – m.stoyanov@abv.bg – Стоян Стоянов – 0887316382
  • за секция „Фидер” – dermendjiev@gmail.com Александър Дерменджиев – 0888188116

Състезанието ще се проведе по правилата на БФРС към съответната секция.

Банкова сметка: БФРС, Общинска банка, клон Денкоглу, IBAN: BG72SOMB91301036523601

  

Програма

 

Деца и Юноши –  секция „Плувка”

12 Октомври 2019г – СЪБОТА ( тренировка )

8:00 часа жребий.

9:00 часа влизане в секторите

11:00 часа старт.

13:00 часа край.

 

13 Октомври 2019г – НЕДЕЛЯ ( състезание )

8:00 часа жребий.

9:00 часа влизане в секторите

10:00 часа проверка на стръв и захранка.

10:50 часа тежка захранка.

11:00 часа старт.

12:55 часа сигнал за пет минути преди края.

13:00 часа край.

17:00 Закриване и награждаване на победителите

ВАЖНО : – за неявил се отбор се тегли служебен жребий

 

„Плувка“

11 Октомври 2019г– ПЕТЪК (официална тренировка)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

10:00 часа – старт на тренировката

14:00 часа – край на тренировката

 

12 Октомври 2019г– СЪБОТА (първи манш)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

13:55 часа – сигнал за последни 5 минути

14:00 часа – КРАЙ НА МАНША

 

13 Октомври 2019г – НЕДЕЛЯ (втори манш)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

13:55 часа – сигнал за последни 5 минути

14:00 часа – КРАЙ НА МАНША

17:00 Закриване и награждаване на победителите

 

ВАЖНО : – за неявил се отбор се тегли служебен жребий

 

„Фидер“

 

11 Октомври 2019г– ПЕТЪК (официална тренировка)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

10:00 часа – старт на тренировката

15:00 часа – край на тренировката

 

12 Октомври 2019г– СЪБОТА (първи манш)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

14:55 часа – сигнал за последни 5 минути

15:00 часа – КРАЙ НА МАНША

 

13 Октомври 2019г – НЕДЕЛЯ (втори манш)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

14:55 часа – сигнал за последни 5 минути

15:00 часа – КРАЙ НА МАНША

17:00 Закриване и награждаване на победителите

ВАЖНО : – за неявил се отбор се тегли служебен жребий

Добавете коментар

адаптирано от webpossessor