|

ПРОГРАМА НА ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА БФРС (с актуализирани часове на жребия)

Уважаеми колеги, обърнете внимание на дните и часовете на теглене на жребий за всяка от дисциплините в турнира за Купата на БФРС

 

Секция „Плувка”

08.04.2022 г  – ПЕТЪК ( официална тренировка.

– 7:30 – 7:45 часа – теглене на жребий на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 8:00 часа – влизане в секторите

– 9:50 часа – тежка захранка

– 10:00 часа – начало

– 13:55 часа – сигнал за пет минути до края

– 14:00 часа – край

  • 15:00 – теглене на жребий за двата сектора А и В за събота и за неделя (САМО ЗА СЕКТОРИТЕ, НЕ И ЗА БОКСОВЕТЕ!) на стартовете пред хотел „Ландмарк“. Всеки от двата сектора ще бъде разбит на два подсектора.

 

09.04.2022 г – СЪБОТА (първи манш)

– 7:30 – 7.45 часа – теглене на жребий за номерата на боксовете на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 8:00 часа – влизане в секторите

– 9:00 часа – проверка на стръв и захранка

– 9:50 часа – тежка захранка

– 10:00 часа – старт

– 13:55 часа – сигнал за пет минути до края

– 14:00 часа – край

10.04.2022 г  – НЕДЕЛЯ ( втори манш )

– 7:30 – 7:45 часа – теглене на жребий за номерата на боксовете на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 8:00 часа – влизане в секторите

– 9:00 часа – проверка на стръв и захранка

– 9:50 часа – тежка захранка

– 10:00 часа – старт

– 13:55 часа – сигнал за пет минути до края

– 14:00 часа – край

– 17:00 часа – награждаване

ВАЖНО : Тренировката в петък е официална. Отборите, възпрепятствани от тренировката, подсигуряват количеството захранка, необходимо за подхранване на бокса си от 4 литра. За неявил се отбор се тегли служебен жребий.

 

Секция – „Фидер” / „Метод Фидер „

08.04.2021 г  – ПЕТЪК (официална тренировка)

– 7:00 – 7:15 часа – теглене на жребий за секция „Метод Фидер“ на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 7:15 – 7:30 часа – теглене на жребий за секция „Фидер“ на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 8:00 часа – влизане в секторите

– 9:50 часа – тежка захранка

– 10:00 часа – начало

– 14:55 часа – сигнал за пет минути до края

– 15:00 часа – край.

  • 16:00 – теглене на жребий за секторите А и В (САМО ЗА СЕКТОРИТЕ, НЕ И ЗА БОКСОВЕТЕ) на стартовете пред хотел „Ландмарк“

 

09.04.2022 г – СЪБОТА (първи манш)

– 7:00 – 7:15 часа – теглене на жребий за секция „Метод Фидер“ на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 7:15 – 7:30 часа – теглене на жребий за секция „Фидер“ на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 8:00 часа – влизане в секторите

– 9:00 часа – проверка на стръв и захранка

– 9:50 часа – тежка захранка

– 10:00 часа – старт

– 14:55 часа – сигнал за пет минути до края

– 15:00 часа – край

10.04.2022 г  – НЕДЕЛЯ (втори манш)

– 7:00 – 7:15 часа – теглене на жребий за секция „Метод Фидер“ на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 7:15 – 7:30 часа – теглене на жребий за секция „Фидер“ на стартовете пред хотел „Ландмарк“

– 8:00 часа – влизане в секторите

– 9:00 часа – проверка на стръв и захранка

– 9:50 часа – тежка захранка

– 10:00 часа – старт

– 14:55 часа – сигнал за пет минути до края

– 15:00 часа – край

– 17:00 часа – награждаване.

ВАЖНО: Тренировката в петък е официална. Отборите, възпрепятствани от тренировка, подсигуряват количеството захранка, необходимо за подхранване на бокса им. За неявил се отбор се тегли служебен жребий

 

ПРОГРАМА – ДЕЦА И ЮНОШИ

09.04.2022 г – СЪБОТА (тренировка)

– 08.00 часа – жребий

– 09.00 часа – влизане в секторите

– 10.00 часа – старт

– 13.00 часа – край

10.04.2022 г – НЕДЕЛЯ (състезание)

– 08.00 часа – жребий

– 08.30 часа – влизане в секторите

– 09.50 часа – тежка захранка

– 10.00 часа – старт

– 12.55 часа – сигнал за пет минути преди края

– 13.00 часа – край

– 16.30 часа – Обявяване на резултатите и награждаване

 

Добавете коментар

адаптирано от webpossessor