|

ТУРНИР ЗА КУПАТА НА БФРС – 9-11 октомври 2020 г., Пловдив

Уважаеми колеги, турнирът за Купата на БФРС ще се проведе от 09.10.2020 г. до 11.10.2020 г. на Гребния канал в гр.Пловдив.

Турнирът е отборен, в две дисциплини – плувка и фидер (всеки отбор участва само в една дисциплина). Отборите ще бъдат съставени от по двама състезатели. Таксата за участие е 80 лв. на отбор.

В турнира могат да се запишат за участие и състезатели, които не  членуват в БФРС.

В турнира могат да вземат участие, чрез записване, и граждани на други държави.

Състезанието ще бъде разделено на две секции – „Плувка” и „Фидер”.

Състезанието ще се проведе по правилата на БФРС към съответната дисциплина.

Към секция „Плувка” ще има и детски турнир по същите правила, като те няма да заплащат такса участие.

Състезанието ще се проведе на северния бряг на канала, разделен както следва – в половината на канала откъм хотел „Ландмарк“ ще бъде детският турнир и този на плувката, а в половината откъм хангарите ще ловят фидеристите.

Класирането е само отборно, без индивидуално.

Предвидени са купи и медали за първите три отбора в отделните секции.

Таксите за участие е желателно да бъдат платени по  банков път.

Краен срок за подаване на заявка за участие – 05.10.2020 г.

Като основание за плащане в платежното нареждане се посочват: име на отбора, имената на състезателите и дисциплината (плувка или фидер), в която ще вземат участие.

Банкова сметка: БФРС, Общинска банка, клон Денкоглу, IBAN: BG72SOMB91301036523601

Сканирани платежни нареждания и имената на отборите и състезателите се изпращат на имейл:

за секция „Плувка” – getov_georgi@abv.bg – Станил Йотов – 0886796840

за секция „Фидер” – a.dermendjiev@gmail.com Александър Дерменджиев – 0888188116

ВНИМАНИЕ – СЪСТЕЗАНИЕТО ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ПРИ СТРИКТНО СПАЗВАНЕ НА РАЗПОРЕДБИТЕ НА ЗДРАВНОТО МИНИСТЕРСТВО ВЪВ ВРЪЗКА С КОВИД-19

ПРОГРАМА

Деца и Юноши –  секция „Плувка”

10 Октомври 2020 г. – СЪБОТА ( тренировка )

8:00 часа жребий.

9:00 часа влизане в секторите

11:00 часа старт.

13:00 часа край.

11 Октомври 2020 г. – НЕДЕЛЯ ( състезание )

8:00 часа жребий.

8:30 часа влизане в секторите

9:00 часа проверка на стръв и захранка.

9:50 часа тежка захранка.

10:00 часа старт.

12:55 часа сигнал за пет минути преди края.

13:00 часа край.

17:00 Закриване и награждаване на победителите – на стартовете на канала откъм хотел „Ландмарк“

ВАЖНО : – за неявил се отбор се тегли служебен жребий

„Плувка“

9 Октомври 2020 г. – ПЕТЪК (официална тренировка)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

10:00 часа – старт на тренировката

14:00 часа – край на тренировката

18:00 – Техническа конференция, хотел „Острова“, теглене на жребий за секторите

10 Октомври 2020 г. – СЪБОТА (първи манш)

7:00 часа – жребий

8:00 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

13:55 часа – сигнал за последни 5 минути

14:00 часа – КРАЙ НА МАНША

11 Октомври 2020 г. – НЕДЕЛЯ (втори манш)

7:00 часа – жребий

8:00 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

13:55 часа – сигнал за последни 5 минути

14:00 часа – КРАЙ НА МАНША

17:00 Закриване и награждаване на победителите – на стартовете на канала откъм хотел „Ландмарк“.

ВАЖНО : – за неявил се отбор се тегли служебен жребий

„Фидер“

9 Октомври 2019 г– ПЕТЪК (официална тренировка)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

10:00 часа – старт на тренировката

15:00 часа – край на тренировката

18:00 – Техническа конференция, хотел „Острова“, теглене на жребий за секторите

10 Октомври 2020 г. – СЪБОТА (първи манш)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

14:55 часа – сигнал за последни 5 минути

15:00 часа – КРАЙ НА МАНША

11 Октомври 2020 г – НЕДЕЛЯ (втори манш)

7:00 часа – жребий

7:30 часа – влизане по секторите

9:00 часа – проверка на стръв и захранка.

9:50 часа – тежка захранка

10:00 часа – СТАРТ НА МАНША

14:55 часа – сигнал за последни 5 минути

15:00 часа – КРАЙ НА МАНША

17:00 Закриване и награждаване на победителите – на стартовете на канала откъм хотел „Ландмарк“

ВАЖНО : – за неявил се отбор се тегли служебен жребий

Добавете коментар

адаптирано от webpossessor